Ucuz halı ve koltuk temizleme ve yıkama hizmeti sunan firmalara dikkat ediniz!

Değerli Tüketiciler; halı temizleme önemli ve ciddi bir iştir. İzmirde bin adedin üzerinde halı temizleme ve yıkama işi yapan işletme var. Bu işletmelerin sadece çok azı yasalara uygun, ruhsatlı, layıkıyla işini yapan firmalardır. Diğer firmalar, merdiven altı diye tabir ettiğimiz firmalardır.

Biz, Promax Halı Yıkama olarak, 2007 yılından beri, profesyonel elemanlarıyla, son teknoloji makinalarıyla, modern fabrikasıyla hizmet vermektedir.

Tüketicilerin, dikkat etmesi gereken öncelik, düşük fiyatla halı yıkayan, 1-2 günde halı yıkanıp teslim ederiz diyenlere dikkat etmeleri ve özellikle de broşürüne bakarak değil, işletme adresini ve yerini görerek, nasıl bir halı yıkama yeri olduğunu görerek halılarını temizletmeye vermelerini önemle rica ederiz.

Düşük fiyatla halı yıkamak; gerekli işçilikten, kullanılan ilaçtan ve makina ekipmanından yoksun, mekanının yetersiz olduğunu gösterir. Düşük fiyatla halı yıkamak; kaliteli ürün ve malzeme kullanılmadığının işaretidir.

Çok ucuz Fiyatlarla yol kenarından oto ile yıkanan ve kurutulan halı yıkamacılarla bizi kıyaslamayın farkımızı size sunduk.

Tüketicilerin dikkatine!

Belge ve Sertifikalarımız